Schema prin care o angajată de la Salarizare a furat 8,4 milioane de lei de la MAE, vreme de 15 ani
Publicat acum 1 ora si 55 minute
Victor Ponta a lansat un nou atac la Guvernul Cioloş pe pagina sa de Facebook.
”Doar o informatie de completare – Guvernul „Ponta” în 2015 a emis 52 ordonanţe de urgenţă/ Guvernul „Cioloş” e emis 14 în luna Decmebrie 2015 şi 55 până acum în 8 luni din 2016!
Eu v-am spus – singurul lucru mai rău decât un Guvern Politic este un Guvern de Tehnocraţi!”, a scris fostul premier.