Antena 3 CNN Sport Fotbal intern FC Victoria Brăneşti câştigă meciul cu Unirea Urziceni, scor 4-1

FC Victoria Brăneşti câştigă meciul cu Unirea Urziceni, scor 4-1

Sursa foto: Foto: Captura gspTV
08 Noi 2010   •   19:06

FC Victoria Brăneşti a câştigat partida disputată luni seară cu Unirea Urziceni, scor 4-1. Scorul a fost deschis în minutul 24 de Semedo, după o pasă a lui Todoran. În prelungirile primei reprize, Olariu egalează transformând o lovitură de pedeapsă.

În minutul 70 Brăneşti preia conducerea prin Simion care a înscris în urma unui şut foarte bun de la marginea careului. Patru minute mai târziu este 3-1 pentru Brăneşti, după ce Olariu a transformat un penalty.

Scorul final este stabilit pe finalul partidei. În minutul 87 este 4-1 după un gol al lui Coman care înscrie cu capul de la şase metri, fructificând centrarea excelentă a lui Nicola.

FC Victoria Brăneşti: Stoicescu - Maghici, Al. Iacob, Sg. Bar, Marincău, Nicola - Oprea, D. Popa, Olariu, Avram - Simion
Rezerve: A. Bordeanu, Străuţ, Isac, Novac, Buhuş, Ispir, I. Coman

Unirea Urziceni: Bălgrădean - Blay, E.Nicu, Mehmedovici, Muşat - Maftei, Muzac - Semedo, Todoran, Fl. Matei - Rusescu
Rezerve: D. Sîrbu, Lupu, L. Filip, Toşca, Văduva, Bîtfoi, R. Bîra