Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Laurențiu Reghecampf, după victoria Stelei: Am avut atitudine, vom îndrepta lucrurile care mai lipsesc

12 Mar 2017   •   23:01

Antrenorul Stelei s-a declarat mulțumit de prestația jucătorilor săi în meciul contra lui CFR Cluj, 2-0.

"Am foarte multe lucruri care-mi trec prin cap. Programul pe care îl vom face, analiza acestui meci. Din primul minut am avut atitudine. Am ratat câteva ocazii mari și cei de la CFR au avut o ocazie foarte mare în prima repriză. Publicul a fost incredibil și a susținut foarte mult echipa. Avem nevoie de spectatori. Am avut o perioadă mai grea, mai lipsesc câteva lucruri pe care le vom îndrepta. Pinti a fost accidentat primele zile ale săptămânii, era normal să joace Sulley, faptul că s-au ratat anumite ocazii, le vom discuta cu jucătorii. Mă bucură revenirea lui Tănase, faptul că Ovidiu Popescu continuă forma bună. Aș vrea să scot în evidență jucătorii din apărare, plus efortul făcut de Denis Alibec care a alergat foarte mult. Pentru mine toți jucătorii sunt foarte importanți", a declarat Laurențiu Reghecampf.