Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Sincopă pentru Steaua. Echipa lui Rădoi arată din ce în ce mai prost

Sincopă pentru Steaua. Echipa lui Rădoi arată din ce în ce mai prost

25 Oct 2015   •   21:56

Steaua a salvat în ultimele minute un punct din meciul cu Pandurii de pe teren propriu, scor 1-1. Partida n-a fost una deloc bună pentru echipa lui Rădoi, notează GSP.

Mihai Răduț a deschis scorul după doar 5 minute la capătul unei faze foarte frumoasă a gorjenilor.

În prima repriză Steaua n-a avut nici o ocazie importantă. Campioana a început să iasă la atac abia din minutul 60, cînd și gorjenii s-au mai retras.

Golul a venit în minutul 86 după o centrare a lui Hamroun. Muniru a profitat și a înscris din cădere. Steaua și Pandurii sînt la egalitate de puncte. Campioana urcă pe locul 2, în timp ce gorjenii sînt pe 3, la 3 puncte de Astra.