Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis luni cod galben de ninsori, viscol şi ger în jumătate din România. Vremea severă începe de marţi dimineaţa şi, potrivit meteorologilor, până joi va...
Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis luni cod galben de ninsori, viscol şi ger în jumătate din România. Vremea severă începe de marţi dimineaţa şi, potrivit meteorologilor, până joi va...