La Curtea de Argeș, oamenii stau din nou la cozi pentru a avea apă de băut. Alimentarea cu apă a fost oprită mai multe ore, după ce autoritățile au decis să dezinfecteze stația de tratate, pentru că trei bacte...
La Curtea de Argeș, oamenii stau din nou la cozi pentru a avea apă de băut. Alimentarea cu apă a fost oprită mai multe ore, după ce autoritățile au decis să dezinfecteze stația de tratate, pentru că trei bacte...