România continuă să importe mai mult decât exportă, iar dezechilibrul se vede tot mai clar și în zona agroalimentară. Aproximativ 10% din deficitul comercial este generat de acest sector.
România continuă să importe mai mult decât exportă, iar dezechilibrul se vede tot mai clar și în zona agroalimentară. Aproximativ 10% din deficitul comercial este generat de acest sector.