România a fost condamnată la CEDO pentru că instituţiile statului nu au protejat o victimă a violenţei domestice. Bătută şi umilită de soţ, o femeie din Satu Mare a depus zeci de plângeri, a obţinut ordine...
România a fost condamnată la CEDO pentru că instituţiile statului nu au protejat o victimă a violenţei domestice. Bătută şi umilită de soţ, o femeie din Satu Mare a depus zeci de plângeri, a obţinut ordine...