Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a afirmat, joi după-amiază, la stația de tratare de la Voila, că demersurile pentru reluarea alimentării cu apă se încadrează în calendarul stabilit pentru ca luni apa să...
Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a afirmat, joi după-amiază, la stația de tratare de la Voila, că demersurile pentru reluarea alimentării cu apă se încadrează în calendarul stabilit pentru ca luni apa să...