Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a avut o vizită oficială, luni, la spitalul militar belgian „Regina Astrid”, dar a avut și diverse discuţii la Centrul de Arși Gravi.
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a avut o vizită oficială, luni, la spitalul militar belgian „Regina Astrid”, dar a avut și diverse discuţii la Centrul de Arși Gravi.