Cu legea în sertar, mai marii Administraţiei Penitenciarelor habar nu au unde se află deţinuţii care pleacă în permisie. Ar fi putut şti, dacă sistemul de supraveghere electronică, prevăzut de 13 ani de o...
Cu legea în sertar, mai marii Administraţiei Penitenciarelor habar nu au unde se află deţinuţii care pleacă în permisie. Ar fi putut şti, dacă sistemul de supraveghere electronică, prevăzut de 13 ani de o...