Doi agenți ai Poliției de Frontieră Bihor au fost prinși de procurori după ce au luat mită de la un șofer bulgar pe care l-au amenințat că-l lasă fără permis.Pentru a se înțelege cu șoferul, unul dintre...
Doi agenți ai Poliției de Frontieră Bihor au fost prinși de procurori după ce au luat mită de la un șofer bulgar pe care l-au amenințat că-l lasă fără permis.Pentru a se înțelege cu șoferul, unul dintre...