Peste 5.000 de angajaţi din sectorul bancar au rămas fără loc de muncă. Sindicaliştii din acest domeniu atrag atenţia că oamenii au fost daţi afară din două motive: digitalizare şi fuziunea dintre unele...
Peste 5.000 de angajaţi din sectorul bancar au rămas fără loc de muncă. Sindicaliştii din acest domeniu atrag atenţia că oamenii au fost daţi afară din două motive: digitalizare şi fuziunea dintre unele...