Elevii olimpici din Alexandria au fost răsplătiți pentru performanțele lor. Timp de o săptămână, aceștia au vizitat orașe și universități din România în cadrul programului „Clubul Olimpicilor- România...
Elevii olimpici din Alexandria au fost răsplătiți pentru performanțele lor. Timp de o săptămână, aceștia au vizitat orașe și universități din România în cadrul programului „Clubul Olimpicilor- România...