Nadia Comăneci a fost omagiată, marţi, în Parlamentul European, după 50 de ani de la "10-le" perfect, obţinut la Olimpiada de la Montreal, în cadrul programului "Anul Nadia 2026". Fosta mare gimnastă a fost...
Nadia Comăneci a fost omagiată, marţi, în Parlamentul European, după 50 de ani de la "10-le" perfect, obţinut la Olimpiada de la Montreal, în cadrul programului "Anul Nadia 2026". Fosta mare gimnastă a fost...