Liderul UDMR Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat, dar că acesta nu se află în sală:...
Liderul UDMR Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat, dar că acesta nu se află în sală:...