Mii de pelerini s-au adunat, duminică, la Mănăstirea Sfântul Andrei, din județul Constanța, pentru a asista la slujba condusă de arhiepiscopul Tomisului, Teodosie.[EMBED_222180]Oamenii au venit din toate...
Mii de pelerini s-au adunat, duminică, la Mănăstirea Sfântul Andrei, din județul Constanța, pentru a asista la slujba condusă de arhiepiscopul Tomisului, Teodosie.[EMBED_222180]Oamenii au venit din toate...