Minerii din Complexul Energetic Oltenia au ieșit, vineri, în stradă, în Gorj, pentru a doua zi la rând, revoltați de neacordarea tichetelor de masă.Între 150 și 200 de protestatari s-au adunat în fața...
Minerii din Complexul Energetic Oltenia au ieșit, vineri, în stradă, în Gorj, pentru a doua zi la rând, revoltați de neacordarea tichetelor de masă.Între 150 și 200 de protestatari s-au adunat în fața...