Sindicaliștii din Cartel Alfa, Federația Națională Mine Energie, protestează la București, pe 19 februarie, în fața Ministerului Energiei.Într-o adresă către Primăria Capitalei, sindicaliștii precizează...
Sindicaliștii din Cartel Alfa, Federația Națională Mine Energie, protestează la București, pe 19 februarie, în fața Ministerului Energiei.Într-o adresă către Primăria Capitalei, sindicaliștii precizează...