Fostul ministru de Finanțe, Sebastian Vlădescu, și fostul director Eximbank, Ionuț Costea, au fost eliberați marţi din închisoare. La ieşirea din închisoare, Vlădescu a spus că a primit decizia "cu bucurie".
Fostul ministru de Finanțe, Sebastian Vlădescu, și fostul director Eximbank, Ionuț Costea, au fost eliberați marţi din închisoare. La ieşirea din închisoare, Vlădescu a spus că a primit decizia "cu bucurie".