Nicușor Dan participă marți la Summitul pentru guvernanță digitală 2025, organizat de Edge Institute la Palatul Cotroceni, sub Înaltul Patronaj al Președintelui României. În cadrul evenimentului, acesta a...
Nicușor Dan participă marți la Summitul pentru guvernanță digitală 2025, organizat de Edge Institute la Palatul Cotroceni, sub Înaltul Patronaj al Președintelui României. În cadrul evenimentului, acesta a...