De Ziua Națională, oamenii din Curtea de Argeș și trei localități învecinate au stat cu ochii pe robinete. Nu au apă potabilă de la jumătatea lunii noiembrie. Cine poate, cară cu bidoanele de la izvoare....
De Ziua Națională, oamenii din Curtea de Argeș și trei localități învecinate au stat cu ochii pe robinete. Nu au apă potabilă de la jumătatea lunii noiembrie. Cine poate, cară cu bidoanele de la izvoare....