Localnicii din Curtea de Argeș au rămas, din nou, fără apă. Furnizarea apei a fost sistată marți, dar primăria a promis că în 24 de ore va fi repornită. Au trecut mai mult de 24 de ore și oamenii tot nu au...
Localnicii din Curtea de Argeș au rămas, din nou, fără apă. Furnizarea apei a fost sistată marți, dar primăria a promis că în 24 de ore va fi repornită. Au trecut mai mult de 24 de ore și oamenii tot nu au...