Peste 100 de elevi dintr-o comună din Constanţa sunt nevoiţi să înveţe în frig. Temperatura din clase nu depăşeşte 10 grade celsius, iar mulţi copii s-au îmbolnăvit din cauza acestei situaţii. S-a ajuns...
Peste 100 de elevi dintr-o comună din Constanţa sunt nevoiţi să înveţe în frig. Temperatura din clase nu depăşeşte 10 grade celsius, iar mulţi copii s-au îmbolnăvit din cauza acestei situaţii. S-a ajuns...