În Braşov, şoferii care încalcă limita de viteză vor fi pedepsiţi într-un mod inedit. Primul semafor pe care îl vor întâlni, după depăşirea limitei, se va face roşu.
În Braşov, şoferii care încalcă limita de viteză vor fi pedepsiţi într-un mod inedit. Primul semafor pe care îl vor întâlni, după depăşirea limitei, se va face roşu.