Locatarii blocului care a explodat exact acum o lună, pe 17 octombrie, spun că "nu mai avem nicio speranţă", din cauza faptului că "avem impresia că ne-au abandonat toţi".
Locatarii blocului care a explodat exact acum o lună, pe 17 octombrie, spun că "nu mai avem nicio speranţă", din cauza faptului că "avem impresia că ne-au abandonat toţi".