În România, există încă oameni care stau pe întuneric. În acelaşi timp, în alte zone ale ţării, avem resurse prin care am putea scăpa de importurile de gaze şi să plătim mai puţin la factura de căldură.
În România, există încă oameni care stau pe întuneric. În acelaşi timp, în alte zone ale ţării, avem resurse prin care am putea scăpa de importurile de gaze şi să plătim mai puţin la factura de căldură.