Românii care locuiesc la bloc au devenit ținta escrocilor. Aceștia trimit mesaje cu facturi false, însoțite de mesaje alarmante precum restanțe, regularizări urgente sau riscul de deconectare. Imediat ce...
Românii care locuiesc la bloc au devenit ținta escrocilor. Aceștia trimit mesaje cu facturi false, însoțite de mesaje alarmante precum restanțe, regularizări urgente sau riscul de deconectare. Imediat ce...