Este scandal în coaliţie pe impozitele românilor. Guvernul trebuie să decidă cine păstrează cele 3,4 miliarde de lei pe care primarii îi încasează din taxarea proprietăţilor. Primarii PSD cer ca banii din...
Este scandal în coaliţie pe impozitele românilor. Guvernul trebuie să decidă cine păstrează cele 3,4 miliarde de lei pe care primarii îi încasează din taxarea proprietăţilor. Primarii PSD cer ca banii din...