Primăriile din toată ţara au început să ceară date despre autoturismele de la ei din localităţi. Asta pentru că, deşi vor trebui să mărească taxele, nu au informaţii despre norma de poluare a maşinilor, a?...
Primăriile din toată ţara au început să ceară date despre autoturismele de la ei din localităţi. Asta pentru că, deşi vor trebui să mărească taxele, nu au informaţii despre norma de poluare a maşinilor, a?...