Ultimul cetățean american în viață, răpit de Hamas, a fost eliberat din Fâșia Gaza. Gestul a fost salutat de Donald Trump, care l-a catalogat drept pas înainte de „bună-credință”...
Ultimul cetățean american în viață, răpit de Hamas, a fost eliberat din Fâșia Gaza. Gestul a fost salutat de Donald Trump, care l-a catalogat drept pas înainte de „bună-credință”...