Un bărbat ar putea primi despăgubiri de 80.000 euro de la Spitalul Județean Arad, după ce a luat infecții nosocomiale în urma internărilor repetate. Tribunalul Arad a emis sentința în acest caz, care poate fi at...
Un bărbat ar putea primi despăgubiri de 80.000 euro de la Spitalul Județean Arad, după ce a luat infecții nosocomiale în urma internărilor repetate. Tribunalul Arad a emis sentința în acest caz, care poate fi at...