Zeci de mii de bucureșteni au fost nevoiți să înfrunte frigul în propriile locuințe, după ce o avarie majoră s-a produs la sistemul de termoficare din Capitală. Peste 1.000 de blocuri au rămas fără apă...
Zeci de mii de bucureșteni au fost nevoiți să înfrunte frigul în propriile locuințe, după ce o avarie majoră s-a produs la sistemul de termoficare din Capitală. Peste 1.000 de blocuri au rămas fără apă...