Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 18 ore si 44 minute
Imagine ca după război la Oțelu Roșu! Furtuna de vineri după-amiază a lăsat în urmă un adevărat dezastru, pagubele fiind de ordinul zecilor de mii de lei, scrie expressdebanat.ro.
Blocuri fără acoperiș, mașini avariate, copaci căzuți pe carosabil, oameni îngroziți care spun că nu au mai văzut un asemenea prăpăd de zeci de ani.
Autoritățile au anunțat că nu sunt victime.