Antena 3 CNN Sport Fotbal extern Meci dramatic între Liverpool și Tottenham, cu trei goluri și un penalty ratat în ultimele zece minute

04 Feb 2018   •   22:15

FC Liverpool a remizat cu Tottenham Hotspur, scor 2-2, în cel mai tare meci al etapei a 26-a din Premier League.

Liverpool are un avans de două puncte în clasament față de Tottenham, care venea după o victorie categorică în fața lui Manchester United.

Pentru „cormorani” a marcat Mohamed Salah în minutele 3 și 90, în timp ce Tottenham a punctat prin Victor Wanyama, în minutul 80, și Harry Kane, din penalty, în minutul 90+2. Harry Kane mai ratase un penalty și în minutul 87.