Antena 3 CNN Sport Fotbal extern Victorie dramatică pentru Udinese în Europa League: 2-0 cu Atletico Madrid. Vezi rezultatele serii

21 Oct 2011   •   02:15

Udinese a înscris de două ori în ultimele minute ale partidei cu Atletico, reuşind să fure toate cele trei puncte puse în joc şi să se distanţeze în fruntea clasamentului grupei I din Europa League.

Mehdi Benatia a deschis scorul cu două minute înainte de final, înainte ca Antonio Floro Flores să aducă italienilor liniştea şi a doua victorie în grupă.

În cealaltă partidă a grupei, Rennes şi Celtic s-au încurcat reciproc, remizând, scor 1-1.