Varicele nu sunt doar o problemă estetică. Medic: „În România, aproximativ 5.000 de persoane mor anual din cauza emboliei pulmonare"
Publicat acum 12 ore si 30 minute
Mâncatul în timpul nopţii poate ascunde probleme grave de sănătate, dar şi un dezechilibru alimentar.
Medicii în nutriţie ne sfătuiesc să renunţăm la acest obicei care ne poate aduce kilograme în plus, scrie adevarul.ro.
Potrivit medicilor, persoanele care mănâncă noaptea pot avea semne de depresie sau anxietate sau pot avea o perioadă de stres puternică. Pentru a putea depăşi aceste probleme se refugiază în mâncare.