Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 8 ore si 20 minute
Femeia a fost arestată, după ce ar fi cheltuit banii donați de vecinii ei.
Potrivit Daily Star, mai puțin de jumătate din fonduri au fost foliste pentru tratamentul copilului ei, iar ceilalți 6000 de euro, i-a folosit în scopuri personale.
„Este amuzant cum și-a mărit sânii, și-a cumpărat o mașină, deși anul trecut de-abia avea câțiva bani. Îi băteau în ușă și în geamuri, cerându-i să iasă afară. A fost o idee bună că a venit și poliția, pentru că altfel s-ar fi lăsat cu sânge”, au spus vecinii ei.