Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 10 ore si 14 minute
Mario Draghia, fost fotbalist la Dunărea Giurgiu, a fost găsit mort, marţi seara, în apartamentul său din cartierul Tineretului.
Colegii acestuia, din Liga Prieteniei, au fost cei care au alertat pompierii, pentru a interveni în deblocarea ușii apartamentului în care locuia tânărul.
Echipajul medical ajuns la fața locului l-a găsit pe tânăr inconștient și a aplicat manevrele de resuscitare, care au fost, însă, din nefericire, zadarnice.
Trupul neînsuflețit a fost transportat la morga Spitalului Județean de Urgență Giurgiu în vederea efectuării necropsiei și stabilirii cauzei decesului, scrie giurgiuveanul.ro.