Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 4 ore si 58 minute
Un biciclist a fost filmat, miercuri dimineață, la Timișoara în timp ce trece pe roșu prin trei intersecții din oraș, iar în una dintre ele i-a tăiat calea unui motociclist.
În imagini, biciclistul poate fi observat cum trece pe roșu printr-o intersecție, traversează pe trecerea de pietoni și îi taie calea unui motociclist care vroia să plece regulamentar de la semafor.
Biciclistul își continuă drumul iar la următoarea intersecție, trece din nou pe roșu. Același lucru se repetă la umătorul semafor, potrivit tion.ro.