Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 10 ore si 15 minute
S-au făcut cercetări pentru a fi identificat acest tânăr teribilist.
Mașina se afla într-un service auto pentru reparații, atunci când bărbatul s-a urcat pe ea.
Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Dolj a transmis că poliţiştii s-au sesizat, sâmbătă, după apariţia unor imagini pe o reţea de socializare, în care un bărbat este urcat pe o autospecială de poliţie.
Bărbatul a fost găsit de poliţişti și la momentul acesta se fac cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de distrugere.
În imaginile postate pe internet se observă cum tânărul se afla în picioare pe maşina de poliţie, iar apoi coboară de pe aceasta prin partea din faţă.