VIDEO Operațiune ca-n filme. Un traficant periculos a fost săltat de mascați din piscină, după ce a fost filat cu drona
Publicat acum 1 ora si 17 minute
Din gelozie, un medic neurolog din Germania ar fi încercat să omoare doi români - mamă şi fiu.
Le-ar fi trimis, prin poştă, o substanţă toxică şi i-ar fi păcălit să o înghită. O otravă mortală.
Medicul s-ar fi folosit de clinica unde lucra pentru a comanda substanţa.
Află mai multe detalii urmărind materialul video de mai sus!