Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Braşov, scor 2-1, în Liga I

Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Braşov, scor 2-1, în Liga I

Sursa foto: Foto: Mediafax
14 Sep 2012   •   22:23

Formaţia Ceahlăul Piatra Neamţ a învins, vineri seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-0), echipa FC Braşov, într-un meci din etapa a VIII-a a Ligii I, informează Mediafax.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Velici '45 şi Golubovici '68. Pentru FC Braşov a înscris Madeira, în minutul 63.

Meciul a fost arbitrat la centru de Ovidiu Haţegan, iar arbitrii de tuşă au Cristian Nica şi Bogdan Velicu.

Partida a fost întreruptă timp de zece minute din cauza unor probleme la instalaţia de nocturnă, aceasta neasigurând o lumină suficientă. Jocul a fost întrerupt în minutul 72, când scorul era de 2-1 pentru gazde, fiind reluat după zece minute.