Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Gloria Bistriţa învinge acasă pe Victoria Brăneşti, cu scorul de 1-0

Gloria Bistriţa învinge acasă pe Victoria Brăneşti, cu scorul de 1-0

Sursa foto: Foto: Gsp.ro
29 Noi 2010   •   19:17

Singurul gol al partidei a fost dat de Liviu Băjenaru în minutul 26, care a şutat din marginea careului şi a deschis scorul trimiţând in stânga portarului, cu un şut de la 16 metri.

După eliminarea lui Raul Marincău din minutul 56 al meciului, oaspeţii au jucat în inferioritate numerică.

Aceasta a fost penultima partidă din cadrul etapei a XVII-a din Liga I, care este şi ultima a turului.

Echipele de start au fost:

Gloria Bistriţa: Albuţ - Achim, Năstase, Szukala, Velcovici - C. Petre, Anton, A. Mureşan, Băjenaru - J. Moraes, Predescu
Rezerve: Irimia, Tudose, Coroian, Br. Moraes, Mărginean, Săceanu, Keita

Victoria Brăneşti: Stoicescu - Maghici, Marincău, Al. Iacob, Nicola - Avram, D. Popa, Olariu - Fl. Petre, Nicoară - Simion

Rezerve: Bordeanu, Străuţ, Isac, Ispir, B. Oprea, Coman, C. Prodan