Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Sportul Studenţesc - Victoria Brăneşti, scor 2-2. Tibi Bălan marchează cel mai rapid gol al sezonului, în secunda 24

Sursa foto: Foto: gsp.ro
11 Sep 2010   •   19:07

Formaţia Sportul Studenţesc a terminat la egalitate, sâmbătă, scor 2-2 (2-1), meciul în compania echipei Victoria Brăneşti, partidă din etapa a VII-a a Ligii I care a consemnat cel mai rapid gol de până acum al sezonului, în secunda 24, marcat de Tiberiu Bălan, informează Mediafax.

Pentru Sportul Studenţesc au marcat Tiberiu Bălan, în minutul 1, şi Dacian Varga, din penalti, în minutul 9, în timp ce pentru Victoria Brăneşti au înscris Olariu, din penalti, în minutul 20, şi Dorinel Popa, în minutul 82.

Meciul, disputat pe stadionul "Regie", a fost urmărit de aproximativ 1.000 de spectatori dintre care 100 de fani ai echipei Victoria Brăneşti.

Partida a fost urmărită şi de antrenorul echipei Rapid, Marius Şumudică, fostul manager general al Unirii Urziceni, Mihai Stoica, şi de fostul preşedinte al FC Naţional, Gino Iorgulescu.