Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Victoria Brăneşti termină la egalitate cu Astra Ploieşti, scor 1-1

Victoria Brăneşti termină la egalitate cu Astra Ploieşti, scor 1-1

Sursa foto: Foto: captura GSP
30 Aug 2010   •   23:53

FC Victoria Brăneşti a terminat la egalitate cu Astra Ploieşti, scor 1-1, într-un meci din cadrul etapei a VI-a din Liga I de fotbal. Scorul a fost deschis în minutul 24 de Olariu, care a înscris din lovitură de la 11 metri. Penalty-ul a fost acordat în urma unui fault al lui Rohat asupra lui Simion. Astra a egalat în debutul reprizei a doua, minutul 52, prin Takayuki care a înscris cu un şut de la 5 metri.

Formaţiile de start:

Victoria: Cernea - Maghici, Sg. Bar, Marincău, Nicola - V. Negru, D. Popa, Olariu, Nicoară - Oprea - V. Simion

Astra: Ebede - Mihalache, Nogo, Rohat, V. Sandu - Paulinho, Fl. Pătraşcu, Takayuki, V. Dinu - Popara, Fatai