Ministerul Sănătății cere serviciilor de ambulanță să-și suplimenteze echipajele din cauza codului roșu de caniculă
Publicat acum 3 ore si 24 minute
Imagini şocante au fost surprinse în Bucureşti, în zona cunoscută drept „Cuibul drogaţilor”, din apropierea Tribunalului Bucureşti.
Doi tineri narcomani au fost surprinşi de camerele de supraveghere în timp ce se injectează direct în gât.
Totul s-a întâmplat în luna august a acestui an.
Sursa: observator.tv