„Peștii-iepure nu mai au frică de om”. Cât de periculoși sunt și ce trebuie să faci dacă ai fost mușcat: „Neapărat să fii cusut”
Publicat acum 8 ore si 20 minute
Descoperire-şoc a anchetatorilor în cazul masacrului de la Gorj.
Poliţista care şi-a ucis copilul şi mama a luat pistolul lăsat de soţul său pe masă.
Femeia de 33 de ani ar fi folosit arma soţului său, deşi aceasta avea un regim strict de păstrare.
Între timp, medicii legişti au terminat necropsiile iar raportul medical arătă faptul că victimele au fost împuşcate o singură dată.
Au fost găsite însă urme de gloanţe şi în pereţii casei.
Poliţista din Gorj care s-a sinucis va fi înmormântată astăzi lângă victimele sale, mama şi copilul ei de şase luni.