19 elevi şi o profesoară de la două licee din Baia-Mare au ajuns la spital după banchetul de absolvire.Toţi aveau toxiinfecţie alimentară, după ce au mâncat la un restaurant din oraş. Deşi...
19 elevi şi o profesoară de la două licee din Baia-Mare au ajuns la spital după banchetul de absolvire.Toţi aveau toxiinfecţie alimentară, după ce au mâncat la un restaurant din oraş. Deşi...