Andreea Cosma a afirmat că are calitatea de martor în denunțul făcut de Sebastian Ghiță împotriva Laurei Codruța Kovesi. „În denunțul lui Sebastian Ghiță am calitatea de martor, am dat deja...
Andreea Cosma a afirmat că are calitatea de martor în denunțul făcut de Sebastian Ghiță împotriva Laurei Codruța Kovesi. „În denunțul lui Sebastian Ghiță am calitatea de martor, am dat deja...